Jesteś tutaj

Cabrinha

 

Uczymy na najbardziej uznanych latawcach na świecie marki Ozone i Cabrinha.

Z kolecji Cabrinhy najlepszym latawcem do nauki jest model Radar.Całkiem fajnym latawcem dla początkujących jest też Switch Blade.

Cabrinha Radar 2017 to bardzo łatwy i przyjazny latawiec typu Allround. Kształt drugiej edycji tego latawca został przeprojektowany tak aby siły na barze były jeszcze mniejsze, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej przyjazny dla kobiet i dzieci. W dużych rozmiarach jak 12 i 14m odczuwalny będzie lepszy ciąg przy słabym wietrze. Niski współczynnik AR powoduje, że latawiec jest bardzo manewrowy, czyli czuły nawet na małych ruch drążka i łatwo wstaje z wody, na co wpływa również mocno wygięta tuba główna, dzięki której latawiec niemal sam ustawia się na boku do startu. Utrzymywany w nieruchomej pozycji w dowolnym miejscu okna wiatrowego generuje stałą moc i jest przy tym super stabilny.

Latawiec Cabrinha Radar, ułatwi drogę rozwoju dla każdego początkującego ridera w fazie rozwoju . Jego łatwość wstawania z wody i przewidywalność powoduje, że ten latawiec jest świetny. Cabrinha Radar nie jest latawcem tylko dla początkujących! Nada się dla każdego ridera. Fale, freeride, pierwsze halsy, skoki, triki unhooked. To wszystko idzie ogarnąć bezproblemowo na Radarze! Jego prostota użytkowania wcale nie blokuje progresu! 

Cabrinha Switchblade 2017 to najbardziej popularny latawiec z całej kolekcji Cabrinha ze względu na najbardziej uniwersalne i  poszukiwane właściwości jakimi są jak największy zakres wiatrowy, łatwy start z wody, oraz przewidywalność i lekkość przy sterowaniu. 

 

 

Sprzęt Cabrinha latawce  Sprzęt Cabrinha latawce

 

ZOBACZ WSZYSTKIE MODELE I ROZMIARY LATAWCÓW W NASZYM SKLEPIE: WIĘCEJ INFORMACJI