Jesteś tutaj

O nas

KITEWYJAZDY.PL 

Każdego roku wysyłamy na wakacje i wyjazdy kitesurfingowe setki zadowolonych klientów. Organizujemy w pełni kompleksowe i profesjonalne szkolenia zarówno indywidualne, grupowe jak i dla firm. Jesteśmy w kilkunastu najlepszych kiteowo miejscach na świecie każdego roku. Jednak nasza główną destynacją jest Brazylia i ostatnio Mauritius, 8 lat doświadczenia i przejechanie całego świata wzdłuż i wszerz spowodowało, że nie ma on dla nas żadnych tajemnic a wręcz jesteśmy w stanie zabrać was w miejsca  do których nigdy nie dotarli byście samodzielnie.

Bezpieczeństwo i zadowolenia naszych klientów jest dla nas równie ważne, dlatego w naszych wyjazdach  zawarte jest  ubezpieczenie podstawowe + kitesurfingowe, przelot, zakwaterowanie, transfery.  Opcjonalnie też w czasie naszych wyjazdów organizujemy różnorakie  wycieczki kitesurfingowe a także wypady winne ciekawe miejsca.

Organizujemy wyjazdy zarówno z opcją szkleń indywidualnych jak i grupowych a osoby chcące pójść krok dalej i szybko podnieść swoje umiejętności zapraszamy na Pro-Campy z uznanymi i sprawdzonymi instruktorami. 

Nasi instruktorzy prowadzą zajęcia według najwyższych standardów IKO, klienci mają do dyspozycji najnowszy sprzęt takich marek jak Cabrinha, Ozone, Nobile czy SU-2.

Kompleksowa usługa sprawia, że ludzie do nas wracają i polecają nas znajomym. 

Kitewyjazdy.pl stało się mocno rozpoznawaną marka  w świecie kiteowym. Zależy nam na dobrym imieniu naszej firmy a także działaniu z regułami prawa polskiego dlatego jako jedna z nielicznych firm proponujących wyjazdy i szkolenia kitesurfingowe posiadamy GWARANCJE TURYSTYCZNE które są wręcz niezbędne przy wyjazdach kitesurfingowych poza Europę

Dalej zastanawiasz sie z kim pojechać na kite-a ? 

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli jest cokolwiek co mogli byśmy dla Ciebie zrobić.