Jesteś tutaj

PRO CAMPY

Poziom zaawansowany  dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w pływaniu i pewności w każdych warunkach wiatrowych na płaskiej wodzie i wave`ie (falach) w warunkach wiatrowych do 8 Bf (sztorm / kołyszą się pnie dużych drzew)…

Pro Camp to forma szkolenia dla osób zaawansowanych- co oznacza zaawansowany?
Osoba zaawansowana to taka która już robi większosć tricków na flacie, potrafi pływać na desce kierunkowej, radzi sobie w każdych warunkach pogodowych zarówno wiatrowych jak i na różnym zafalowaniu wody. 


Co ma na celu Pro Camp?
S to Blind wiesz co to takiego? To trick polegający koliejno na: a) wypięciu się, b) zrobieniu S-bend'a (realy + front roll)  i c) rotacji ciała do pozycji blind (nie patrzysz gdzie londujesz)  to krótki opisz szczegółowy tricku un-hooked którego możesz się nauczyć na Pro Camie zarówno w Brazyli jak i na Mauritiusie  i wielu innyc miejscach w których organizujemy pro camp-y.
​Będziesz miał okazję poznać nowe bardziej zaawansowane techniki, nauczyć się trundych tricków. 
Pomogą Ci w tym prowadzący jak również materiały multimedialne i video analizy prowadzone wieczorami po długim dniu na wodzie. 

Pro Campy

Pro Campy
18 godzin
6-8 osób
1000 PLN
szkolenie indywidualne
18 godzin
1
1000 pln

Cena zawiera:

-Szkolenie pod okiem doświadczonego instruktora 
-Materiały szkoleniaowe takie jak: zdjęcia, filmy wideo
-indywidualne porady i wskazówki
-progres i świetną zabawę 

Cena nie zawiera:

- Sprzętu

Instruktorzy

Keny

Sprzęt

Deski Su-2
Deski Nobile
Latawce Cabrinha