Jesteś tutaj

Początkujący Szkolenia IKO

Zarówno na Helu jak i na większości naszych wyjazdów proponujemy podstawowe szkolenia IKO dla Dorosłych oraz osób poniżej 18 roku życia. Podczas zajęć na Półwyspie oferujemy wszystkie poziomy szkolenia zaczynając od zajęcia dla dzieci w wieku 8 lat, przez szkolenia IKO na każdym poziomie (1,2,3) jak również  pakiety tak zwane "oz zera do BOHATERA" czyli kurs IKO 1 +IKO 2 +IKO 3 w przystępnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do szkoły Kite Hero w Jastarni gdzie nasi instruktorzy pomogą wam rozwinąć skrzydła oraz przejść przez wszystkie poziomy trudności
RZEJDŹ DO STRONY KITE HERO 

Sprawdź również nasze wyjazdy zagraniczne na których również szkolimy na każdym poziomie i każdy ma szansę na progres prze duże P.
PRZEJDŹ DO WYJAZDÓW

 

PROPONUJEMY RÓŻNE POZIOMY SZKOLENIA:

INTRO
Zapoznanie się ze sprzętem, zasady bezpieczeństwa oraz pierwsze sterowanie treningowym latawcem.

IKO 1
Nauka sterowania latawcem, teoria okna wiatrowego, kierunków wiatru względem brzegu, systemy bezpieczeństwa, pierwsze bodydragi - ćwiczenia z latawcem na wodzie.

IKO 2
Zajęcia praktyczne z latawcem i deską, halsowanie się do deski, ćwiczenia przygotowujące do startu z deską, nauka startu z wody, nauka pływania z wiatrem, pierwsze ślizgi.

IKO 3
Pływanie w obu kierunkach (lewo i prawo), nauka pływania pod wiatr, zwrotów: zmiana kierunku, zwroty do switcha (na palce) oraz wprowadzenie do skoków. Umiejętności pozwalające na wypożyczenie sprzętu.

IKO 1+2+3
Dla osób które chcą zacząc swoją przygodę z kitesurfingiem i doprowadzić ją do etapu samodzielnych działań na wodzie. 

JUNIOR
dla najmłodszych (od 8 lat), wymaga specjalnego sprzętu, którym dysponuje nasza szkoła oraz na etapie zajęć na wodzie (czasem) opieki dwójki instruktorów. Zakłada wszystkie elementy wg. programów IKO, POIK mające na celu osiągnięcie samodzielności w obsłudze, manewrowaniu latawcem i pływaniu na wodzie płaskiej w warunkach dość silnego wiatru do 5 Bf.

 

ZOBACZ OPISY I CENY WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH SZKOLEŃ

Szkolenia IKO

kurs grupowy
5 godzin
grupa 2-3 os
470 PLN/os
kurs indywidualny
5 godzin
1
570 PLN/os

Cena zawiera:

- Opiekę doświadaczonego instruktora
- Sprzęt podczas szkolenia
- Wystawienie legitymacji IKO po ukończeniu kursu
 

Cena nie zawiera:

- Pianki
- Dojazdu na spot 
- Ubezpieczenia kitesurfingowego
 

Ważne informacje:

- Szkolenia na własnym sprzęcie- 25% zniżki ( możliwe tylko podczs szkolenia indywidualnego)
 

Instruktorzy

Keny
Alan
Marta

Sprzęt

Deski Su-2