Jesteś tutaj

Warsztaty

Zatrzymałeś się w miejscu? Wracasz w to samo miejsce,ale nie potrafisz nic więcej? Chcesz skoczyć,ale nie wiesz jak to zrobić? Zastanawiasz się czy możesz się nauczyć kilku tricków? Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie-Warsztaty szkoleniowe z jednymi z najlepszych i uznanych instruktorów w Polsce!!!

Zarowno zajęcia indywidualne jak i grupowe.

Znajomość spotu i nasze wieloletnie doświadczenie są podstawą Twojego sukcesu. Jeśli dodasz do tego umiejętności, wiedzę i zaangażowanie naszych instruktorów oraz 2-3 godziny szkoleń dziennie… na pewno wrócisz do kraju z nowymi umiejętnościami ! Switch, skok, backroll, transition, a może i efektowne railey, a także down windy  i pływanie na falach to tylko część naszego programu.

Szkolenia w grupie max 2-3 osobowej 

 

Jeżeli nie masz swojego sprzętu kitesurfingowego to możesz wypożyczyć  go u nas!

Oferujemy  sprzęt Nobile 2017 oraz Cabrinha i Ozone 2017. 

Posiadamy praktycznie każdą wielkość latawca czy deski dlatego jesteśmy w stanie dobrać sprzęt idealnie do Twoich wymagań i warunków panujących w każdym zakątku świata!

Wróć z wakacji z nowym trickiem!

Program warsztatów

ZOBACZ MIEJSCA, OPISY I CENY WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH WARSZTATÓW

Warsztaty

Warsztaty Grupowo
15 godzin
grupa 2-3 os
1500 pln/os
Warsztaty Indywidualnie
15 godzin
1
2500 pln/os

Cena zawiera:

Porady i wskazówki instruktora
- Materiały multimedialne
- Ubezpieczenie kitesurfingowe (Axa Travel Sport Large)
- Możliwość testowania sprzętu podczas wyjazdu
 

Cena nie zawiera:

Wypożyczenia sprzętu

Ważne informacje:

Osoby uczestniczące w warsztatach powinny wcześniej zgłosi swój poziom umiejętności aby ułatwić przydzielenie do grupy zajęciowej w przypadku warsztatów grupowych.

Każda osoba biorąca udział w warsztatach zobligowana jest do posiadania kompletnego sprzętu kitesurfingowego (min. 2 latawce) w przypadku chęci wypożyczenia jakiejs części sprzętu uczestnik musi przed wyjazdem zgłosić to organizatorom. 

Instruktorzy

Alan
Keny

Sprzęt

Deski Su-2
Deski Nobile
Latawce Cabrinha
Latawce Ozone