Jesteś tutaj

Deski Su-2

 

Szkolimy zarówno na deskach Nobile jak i Su-2 

Marka Su-2 to jedna z najbardziej uznanych  polskich marek który swoimi nowymi modelami dołączyła do światowej czołówki firm produkujących deski kitesurfingowe.

Firma SU2 pojawiła się w Posce w 2002 r., jeszcze zanim powstały pierwsze deski do Kite. Fabryka znajduje się w Polsce a produkty cieszą się uznaniem w śród kitesurferów na całym świecie. SU2 produkuje deski w różnych konstrukcjach aby dopasować swoje produkty dla każdego, nawet bardzo wybrednego Kite-era. Każdy model ma dość ścisłe i czytelne kryteria, które przydzielają go do odpowiedniej grupy docelowej.

W 2017 pojawił się na rynku bodajże najlepszy model Su-2 w historii firmy On The Edge
Najnowsza technologia i najlepsze materiały - drewno, węgiel i Kevlar - zostały połączone w idealny kształt. To "Święty Graal z Kiteboardingu". Wszyscy chcemy pływać na lekkich, trwałych, wygodnych deskach, które pływają dobrze pod wiatr, z niesamowitym popem i miękkim lądowaniem.On The Edge! To jest deska  dla wszystkich pasjonatów kitesurfingu. Od początkujących, którzy docenią jej łatwość w pływaniu pod wiatr, dla średniozaawansowanych, którzy pokochają jej komfort i stabilne czucie pod nogami, przez zaawansowanych kitesurferów, którzy będą zachwyceni już po kilku pierwszych skokach możliwościami tej deski. Jak sama nazwa wskazuje, deska tnie wodę "krawędzią", jak żadna inna... Jeżeli spędzisz na niej choć jeden dzień to na pewno zapragniesz mieć ją już na stałe w swoim quiverze... 

 

Deska On the Edge Deska On the Edge 

CENA: od 2390 pln

 

Najcześciej z kolei deską używaną na pierwszych lekcjach kitesurfingu jest

BigFoot: To swietna deska dla początkujących,a także na dni o słabym wietrze,a także świetna opcja dla cięższych kiterów. Szerszy zarys deski zapewnia dodatkową powierzchnię dla łatwiejszego pływania na słabym wietrze a także do stawiania" pierwszych kroków." na wodzie z deską dla początkujących. Pomimo swojej szerokości, deska nadal posiada klasyczny wyglą i  tnie wodę niczym wiatrak  powietrze z największą precyzją. Średnia wklęsła podstawa zapewnia dodatkowe "wzmocnienie" przy niskim wietrze, ale BigFoot nadal zachowuje zwartą, zwinną formę. 

 

deski su-2  deski su-2

 

ZOBACZ WSZYSTKIE MODELE,WIELKOŚCI I CENY DESEK W NASZYM SKLEPIE: WIĘCEJ INFORMACJI