Poziom średnio-zaawansowany

Dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na płaskiej wodzie w warunkach wiatrowych do 6 Bf czyli powyżej 22 węzłów (silny wiatr / słychać świst wiatru, zrywa kapelusze)…

W czasie naszych wyjazdów do różnych zakątków świata organizujemy nie tylko szkolenia dla początkujących ale także szkolenia i warsztaty dla osób,które już czują się pewnie na wodzie a chciałyby by wejść na wyższy poziom i nauczyć się kilku tricków…

pierwszy skok, dlaczego nie….

Zatrzymałeś się w miejscu? Wracasz w to samo miejsce, ale nie potrafisz nic więcej? Chcesz skoczyć, ale nie wiesz jak to zrobić? Zastanawiasz się czy możesz się nauczyć kilku tricków? Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie-Warsztaty szkoleniowe z jednymi z najlepszych i uznanych instruktorów w Polsce!!!

Znajomość spotu i nasze wieloletnie doświadczenie są podstawą Twojego sukcesu. Jeśli dodasz do tego umiejętności, wiedzę i zaangażowanie naszych instruktorów oraz 2-3 godziny szkoleń dziennie… na pewno wrócisz do kraju z nowymi umiejętnościami ! Switch, skok, backroll, transition, a może i efektowne railey, a także down windy i pływanie na falach to tylko część naszego programu.

Tylko indywidualnie albo w grupie 2-3 osobowej

Jeżeli nie masz swojego sprzętu
kitesurfingowego to możesz

wypożyczyć
go u nas

Oferujemy sprzęt Nobile 2017 oraz Cabrinha i Ozone 2017.

Posiadamy praktycznie każdą wielkość latawca czy deski dlatego jesteśmy w stanie dobrać sprzęt idealnie do Twoich wymagań i warunków panujących w każdym zakątku świata!

Wróc z wakacji
z nowym trickiem!

instruktorzy

Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci wejść w magiczny świat kitesurfingu podczas wyjazdów na całym świecie, zadbają o Twoje bezpieczeństwo i udzielając Tobie trafnych wskazówek pokierują Cię do osiągnięcia celu.

Pamiętaj – jesteśmy z Tobą, aby pomóc Tobie zrealizować Twoje marzenia i cele.

sprzęt

Podczas szkoleń masz okazję szkolenia się na najnowszych, najbardziej uznanych na świecie markach czyli latawcach OZONE oraz CABRINHA jak również deskach NOBILE i SU-2.

najważniejsze
informacje
Kontakt