Poziom zaawansowany

Dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w pływaniu i pewności w każdych warunkach wiatrowych na płaskiej wodzie i wave`ie (falach) w warunkach wiatrowych do 8 Bf (sztorm / kołyszą się pnie dużych drzew)…

Co to jest Pro Camp i kto może w nim uczestniczyć?

Pro Camp to forma szkolenia dla osób zaawansowanych- co oznacza zaawansowany?
Osoba zaawansowana to taka która już robi większość tricków na flacie, potrafi pływać na desce kierunkowej, radzi sobie w każdych warunkach pogodowych zarówno wiatrowych jak i na różnym zafalowaniu wody.

Co ma na celu Pro Camp?

S to Blind wiesz co to takiego? To trick polegający kolejno na: a) wypięciu się, b) zrobieniu S-bend’a (realy + front roll) i c) rotacji ciała do pozycji blind (nie patrzysz gdzie lądujesz) to krótki opisz szczegółowy tricku un-hooked którego możesz się nauczyć na Pro Camie zarówno w Brazylii jak i na Mauritiusie i wielu innych miejscach w których organizujemy pro camp-y.

​Będziesz miał okazję poznać nowe bardziej zaawansowane techniki, nauczyć się trudnych tricków.

Pomogą Ci w tym prowadzący jak również materiały multimedialne i video analizy prowadzone wieczorami po długim dniu na wodzie.

Gdzie jechać aby zrobić progress?

Najważniejsze przy trickach freestyle’owych jest to aby mieć dostęp do płaskiej wody, i stałego wiatru. Na pewno takie kierunki jak Brazylia, Mauritius, Grecja czy Kuba będą tutaj jak najbardziej pożądane. Zapisz się na wyjazd do Brazylii już dziś i otrzymasz 200 PLN zniżki na szkolenie.

Szkolenia
freestyle’owe

Zapisz się na szkolenie z naszymi doświadczonymi instruktorami, którzy poprowadzą Cię tak aby twoje tricki były lepsze, wyższe, bardziej efektowne. Nie jesteś pewien czy to już ten etap? Pozwól, że my ocenimy twój poziom, który po ukończonym szkoleniu wzrośnie. gwarantujemy!

Wróc z wakacji
z nowym trickiem!

instruktorzy

Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci wejść w magiczny świat kitesurfingu podczas wyjazdów na całym świecie, zadbają o Twoje bezpieczeństwo i udzielając Tobie trafnych wskazówek pokierują Cię do osiągnięcia celu.

Pamiętaj – jesteśmy z Tobą, aby pomóc Tobie zrealizować Twoje marzenia i cele.

sprzęt

Podczas szkoleń masz okazję szkolenia się na najnowszych, najbardziej uznanych na świecie markach czyli latawcach OZONE oraz CABRINHA jak również deskach NOBILE i SU-2.

najważniejsze
informacje
Kontakt