Zobacz zdjęcia i filmy

Jesteśmy szkołą tylko i wyłącznie kitesurfingową. Nie rozprasza nas windsurfing, a kite nie jest tylko i wyłącznie dodatkiem „jak wieje”. U nas latawiec z deską są najważniejsze. Nie jesteśmy fabryką jakich pełno na helu. Dzięki naszej kameralności każdy jest traktowany bardzo indywidualnie. Jesteśmy grupą ludzi dla których kitesurfing jest ogromną pasją i zajawką. Rozwijamy ją nieustannie i chcemy przekazywać innym, żeby tak samo jak my, mogli pokochać ten piękny sport.

Współpracują z nami wspaniali ludzie. Pełni pasji i energii. Nie są to przypadkowe osoby. Wybieramy ich dlatego że mają w sobie to coś, co sprawia że spędzenie z nimi czasu na wodzie lub lądzie będzie niezapomnianym doświadczeniem. Nieustanie się szkolą i doskonalą żeby być coraz lepsi w tym co robią.

Pływamy na najlepszym i najbezpieczniejszym akwenie na wysokości Jastarni. Zawsze na płytkiej wodzie – chyba że temat zajęć wymaga czegoś innego. Mamy do dyspozycji dwie motorówki. Mniejszego „Georga” oraz większego, sześciometrowego „Batmana” a wiadomo że Batman o bezpieczeństwo potrafi zadbać 😉

Dzięki unikatowemu usytuowaniu naszego spotu pływamy przy wszystkich kierunkach. Kierunek północno-wschodni obsługiwany jest przez motorówki które zawiozą Was bezpiecznie kilometr od brzegu na zajęcia i odbiorą uśmiechniętych po pływaniu. Tam wciąż jest płytko. Można tam dojść pieszo ale zajmuje to 40 mim. Batman dopływa w minutę.

Sprzęt

Slingshot to jeden z najstarszych brandów kitesurfingowych na rynku. Jednak jeszcze ważniejsza od gigantycznego doświadczenia w produkcji latawców jest innowacyjność. To oni spopularyzowali dużą ilość nowinek, z których korzysta współczesny kitesurfing. W ostatnich latach również największa ilość czołowych zawodników pływa bądź pływała na sprzęcie Slingshota.

 

Jeśli chodzi o deski to staramy się wspierać polski rynek i rodzimych producentów. Znajdziecie u nas blaty Nobile z Bielska Białej oraz Shinn z Tychów. Są to deski światowej klasy, które są znane i znajdują nabywców na wszystkich kontynentach.

Cennik

Lekcje prywatne:

8h – 1000 PLN

12 h – 1440 PLN

Lekcje w parze:

8h – 720 PLN

12h -1020 PLN

najważniejsze
informacje
Kontakt